Eren Perakende ve Tekstil - Çorlu, tesisimiz Tekirdağ ilinin, Ergene İlçesi ve Ulaş Beldesi’nin sınırları içinde bulunan günlük 13 ton iplik üretimi, 10 ton iplik boyama ve 25 ton kumaş boyama kapasitesine sahiptir. Ayrıca 2023 yılı sonuna kadar devreye alınması planlanan kaz tüyü mont üretim tesisi, çorap üretim tesisi ve triko üretim tesisimizin kurulumu devam etmektedir.

Yüksek kapasiteli işletmelerimiz sürekli geliştirilmekte ve en iyi, en verimli endüstri standartlarında üretim yapmak için günümüz teknolojisinin geldiği son noktadaki makine parkuruna sahiptir.

Genç, dinamik ve yaratıcı bir kadrodan oluşan “Ar-Ge Merkezimiz” endüstrinin ve tekstilin gelişen teknolojilerini dikkate alarak Dünya’nın her yerinden profesyoneller ile iş birliği yaparak ürün geliştirme çalışmalarını gerçekleştirmektedir.

Her zamankinden daha verimli ve daha çevreci üretilen iplikler ile başlayan bu tasarım yolcuğu, örme ile boya ve apre aşamalarını takiben müşterilerimizin taleplerini tam olarak karşılayan kaliteli tekstil ürünleri sunarak yolculuğunu tamamlar.

İnsan, teknoloji ve doğayı kapsayarak modaya uygun, yenilenebilir, şeffaf, güvenilir bir kurum olarak yüksek kalitedeki ürünlerimizi yenilenebilir enerji kaynakları kullanarak müşterilerimiz ile buluşturuyoruz. Bu kapsamda yerel tedarikçilerle işbirliği yapmayı teşvik ederek ürün ve hizmetlerin taşınmasının çevre üzerindeki etkisini azaltıyoruz.

Sektörde verimlilik ve kalite standardını en üst noktada tutarken diğer sektörlere de ilham vermeye devam ediyoruz.
Referanslarımız